HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Emda Tekstil olarak kurulduğumuz günden itibaren, örme ve dokuma kumaşlardan çocuk, kadın ve erkek giyim, spor giyim, ev ve uyku giyimi üretimi yapmaktayız.

Başta İngiltere ve Almanya olmak üzere Avrupa ülkelerine ihracat yapmaktayız.

Bu pazarda en iyi yaptığımız şey, müşterilerimizin taleplerini en rekabetçi fiyatlarla ve uzun vadeli, güvenilir iş anlayışıyla karşılamaktır.

Emda Tekstil'in birincil ilkesi müşteri memnuniyetini ön planda tutmak ve kaliteli ürünlerle uzun vadeli işbirliği kurmaktır.

VİZYONUMUZ

Emda Tekstil; müşteri memnuniyeti, sürekli gelişim, kalite, ekip çalışması, sosyal sorumluluk, profesyonel yönetim anlayışı, teknolojik gelişmelere uyum ve paylaşmayı esas alan bir anlayışla sektörde lider olmayı vizyon edinmiştir.

MİSYONUMUZ

Emda Tekstil'in misyonu; belirlediği vizyon çerçevesinde müşterileri, çalışanları, ülkesi ve tüm dünya için kaynak ve değer yaratan örnek bir kuruluş olmaktır.

DEĞERLERİMİZ

Şirketimizi farklı kılan anlayışlar dizisini ve şirketimizin karakterini tanımlayan özellikleri temsil eden değerlerimiz;

  • Çalışanlarını en büyük gücü ve kaynağı olarak görmek
  • Güvenilirlik
  • Yenilikçilik
  • Sorumluluk ve  Özverili Olmak
  • Çağdaşlık
  • Adaletli Olmak

KALİTE POLİTİKAMIZ 

Emda Tekstil'de kalite kontrol; kumaş, astar, iplik ve aksesuar alımından üretimin son aşamasına kadar sürmektedir. Satın alınan tüm malzemelere yapılan testler ile müşteri standartlarının yakalanması hedeflenmektedir.

Kalitemiz, hem iyi eğitimli personelimiz hem de üretim hattımızda güvence altına alınmaktadır.

Üretim devam ederken kalite-güvence kontrolcülerimiz proses kontrolü yapmakta, bant sonu kontrolcülerimiz ise ürünü bitmiş halde iken kontrol etmektedir. Böylece ürün daha bantta iken istenen kalite standardının sağlanması hedeflenmektedir.

Üretim tamamlandığında, her ürünün kalitesi ayrıca tek tek kalite kontrol personelimiz tarafından kontrol edilmektedir. Kalite kontrol aşamasında sonra da ürünler müşterisinin belirlemiş olduğu teknik şartnameye göre etiketlenir, paketlenir ve sevk edilir.

EMDA Tekstil olarak kendimizi, her yüklememizde yüksek kalite standartlarını yakalamaya adadık.