ÜRETİM

ÜRETİM KAPASİTESİ

Emda Tekstil, tüm üretim birimlerini bünyesinde bulundurmaktır. 

Araştırma ve Geliştirme Departmanı, Satınalma ve Planlama Departmanı, Modelhane ve Tasarım Departmanı, Müşteri İlişkileri Departmanı, Kesim, Profesyonel QC ekibinin kontrolünde Dikim ve Paketleme.

Profesyonel ekibimizle birlikte, örme ve dokuma kumaşlardan çocuk, kadın ve erkek giyim, spor giyim, ev ve uyku giyimi kategorilerinde aylık 300.000 adet üretim kapasitesine sahibiz.

Emda Tekstil müşterilerine tasarımdan, koleksiyon oluşturma sürecine ve ürünün toplam kalite kontrolüne kadar pek çok düzeyde tam hizmet vermektedir.

Sektördeki 25 yıllık tecrübemiz ve üretimi her yönüyle takip edecek kaliteli denetim kadromuz ile size hızlı ve kaliteli ürünler üretiyoruz.

Emda Tekstil, stilleriniz için mükemmel kumaşları geliştirmenize ve seçmenize yardımcı olacak bilgili ve yaratıcı bir ekibe sahiptir.

Fikirlerinizin gerçeğe dönüşmesini sağlamak için, güçlü iletişim ve profesyonel düzeyde ayrıntı ile numune prosedürünü dikkatle takip ediyoruz.

Sorumluluk, yenilikçilik, verimlilik ve esneklik, faaliyetimizin temel ilkeleridir.

Her sezon Showroomumuzda  kumaş üreticilerinin en son tasarımları sergilenmektedir. Müşteriden gelen ön bilgiler ışığında, ürün numunelerinden bir paket oluşturulmakta, bilgi birikimiyle müşterilerine öneriler sunmaktadır.

VERİMLİLİK

Emda Tekstil’de modellerin üretimi öncesinde üretim toplantısı yapmaktayız.

Üretimine başlanılacak ürünün iş planı ve standart süreç planlaması yapılır.

Bu süreler dâhilinde operasyonların ve modelin bitmesi hedeflenir ve takibi yapılır.

Üretilen süre ile gerçekleşen süre orantılanarak anlık verim hesaplanır.

Böylece üretimde oluşabilecek riskler önceden takip edilerek siparişler hedeflenen tarihte teslim edilir.

Ayrıca sipariş gelişinden kumaş girişine, kesimden paketlemeye kadar ki tüm süreçler takip edilerek kayıp zamanların ve risklerin önüne geçilir. Bu sistem sayesinde siparişlerimizin zamanında teslim edilmesi sağlanır.