ÜRETİM

ÜRETİM KAPASİTESİ

Emda Tekstil tüm üretim birimlerini bünyesinde bulundurmaktır. Ayda 300.000 adet örme bayan ,erkek ,çocuk dış giyim üretebilme kapasitesine sahiptir.Emda Tekstil müşterisine tasarımdan, koleksiyon oluşturma sürecine ve ürünün toplam kalite kontrolüne kadar pek çok düzeyde tam hizmet vermektedir.

Her sezon Showroom’umuzda  kumaş üreticilerinin en son tasarımları sergilenmektedir. Müşteriden gelen ön bilgiler ışığında, ürün numunelerinden bir paket oluşturulmakta, bilgi birikimiyle müşterilerine destek sağlamaktadır.

VERİMLİLİK

Emda Tekstil’de modellerin üretime girmeden önce iş planı ve standart süreç planlaması yapılır. Bu süreler dâhilinde operasyonların ve modelin bitmesi hedeflenir ve takibi yapılır. Üretilen süre ile gerçekleşen süre orantılanarak anlık verim hesaplanır. Böylece üretimde oluşabilecek risklerin takip edilerek modelin hedeflenen tarihte bitmesi sağlanır.

Ayrıca sipariş gelişinden kumaş girişine, kesimden paketlemeye kadar ki tüm süreçler takip edilerek kayıp zamanların ve risklerin önüne geçilir. Bu sistem sayesinde siparişlerimizin zamanında teslim edilmesi sağlanır.